-

اطلاعیه سازمان :بیش از پنج تن از نیروهای رژیم در یک تله انفجاری به هلاکت رسیدند

image
18 دسامبر 2016
به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که صبح یکشنبه امروز مورخ 18_12_2016 بر اثر یک تله انفجاری بیش از پنج تن از نیروهای رژیم  در سراوان کشته و زخمی شدند.”
جان برکفان عدل در شاخه نظامی شیخ ضیایی رح موفق شدند بامداد یکشنبه با بمب گذاری یکدستگاه خودروی تویوتا در مسیر نیروهای رژیم و در نزدیکی یک برجک دیدبانی موفق شدند توجه نیروهای رژیم را بسوی این هدف انفجاری جلب و جذب نمایند.
پس از بمب گذاری این خودرو و شلیک گلوله بسوی نیروهای رژیم نیروهای خودی موضع خود را ترک می کنند.نیروهای رژیم با آتش بار سبک و سنگین و خمپاره بسوی نیروهای سازمان و اطراف خودرو شلیک و آتش سنگینی تا بیش از دو ساعت ادامه داشته است . پس از بیش از دو ساعت نهایتا هشت دستگاه موتور سلیکلت نظامی (ترل) جهت شناسایی محل خودرو نزدیک و پس از شناسایی و ترصد اطراف، اعلام نیروی کمکی جهت انتقال خودرو می نمایند.مکالمات و تصاویر انفجار از راه دور کاملا ضبط شده است.
پس از اطلاع از امن بودن اطراف خودرو ،مافوق نیروها علام میدارد که به خودرو نزدیک نشوید تا شخصا از نزدیک محل خودرو را مشاهده و دستور انتقال دهم.به محض نزدیک شدن نیروها و دستور انتقال خودرو انفجار صورت گرفت و تمامی نیروهای در اطراف خودرو کشته و زخمی گشتند.
بر پایه اولین اطلاعات پنج تن از نیروهای رژیم کشته و از تعداد زخمی ها اطلاع دقیقی تا این لحظه در دست نیست. طی مکالمات نیروهای رژیم جهت در خواست و اعزام چند دستگاه آمبولانس به محل انفجار وسراسیمگی شدید بین نیروها احتمال اینکه تلفات کشتار نیروها بیش از این باشد قوی است.پس از اینکه صوت و تصاویر این عملیات بدستمان رسید منتشر خواهند شد.
سازمان جیش العدل اعلام میدارد که تا پاکسازی آخرین وجب از خاک از لوث دژخیم ساکت نخواهد نشست و همانگونه که اعلام نموده ایم بلوچستان باتلاقی بدون بازگشت برای رژیم و نیروهای جنایتکارش تبدیل خواهد شد.
سازمان جیش العدل

یکشنبه، 28 آذر ماه 1395 برابر با 18-12-2016

WordPress Image Lightbox