-

اعلامیه سازمان:انحلال جیش النصر و ادغام نصر به جیش العدل

image
15 نوامبر 2016

%d8%a8%db%8c%d8%b9%d8%aa-%d9%86%d8%b5%d8%b1

بنام عدل

(واعتصموا بحبل الله جميعا ولا تفرقوا)

سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که پس از چند دوره مذاکرات موفق با مسئولین جیش النصر جهت انحلال و ادغام آن با سازمان ،این مهم به فضل الهی انجام و جیش النصر منحل ونیروی های این سازمان به سازمان جیش العدل ملحق گشتند.

جیش النصر پس از اختلافات جزیی شهید عبدالرئوف ریگی و جدایی وی از سازمان تشکیل گشت.مذاکرات گسترده ای در زمان جدایی شهید عبدالرئوف صورت گرفت، وی در نهایت توسط عوامل نفوذی رژیم ترور و به شهادت رسید.

پس از شهادت وی نیز رایزنی ها و گفتمان پیرامون برگشت و ادغام مجدد ادامه داشت که بحمدالله در مورخ 28_10_2016 جیش النصر منحل و مسئولین این سازمان مجددا با رهبری سازمان جیش العدل تجدید بیعت نمودند.

سازمان جیش العدل انحلال جیش النصر و ادغام مجدد النصر را به ملت بلوچ و عموم اهل سنت تبریک عرض نموده واین پیروزی بزرگ را نشانه پایانی بر اختلاف ، نفاق و نفوذ دشمن بر صفوف مبارزین می داند.

سازمان جیش العدل متعهد بر اهداف والای خویش و با تعهد بر خون شهدا و با تجدید میثاق با ارمانهای بلند ملت بلوچ و اهل سنت اعلام می دارد که در راستای شکست دشمن از هیچ قربانی دریغ نخواهد کرد،و دشمن بداند که تیر نفاق و شیطنت وی هرگز نمی تواند مانعی بر سر راه مقاومت ایجاد نماید. (وَمَكَروا وَمَكَرَ اللَّهُ ۖ وَاللَّهُ خَيرُ الماكِرينَ )

فیلم انحلال نصر و‌ادغام آن با سازمان طی دو روز آینده از طریق وبگاههای سازمان منتشر خواهد شد.

سازمان جیش العدل

چهارشنبه، 26 آبان ماه 1395 برابر با 16-11-2016

WordPress Image Lightbox