-

اعلامیه سازمان جیش العدل:انهدام یکدستگاه خودروی نیروهای سپاه پاسداران در سراوان

image
11 دسامبر 2016

به نام عدل 

سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که جان برکفان عدل در گردان شیخ ضیایی (رح) موفق شدند امروز ساعت 6 بامداد یک دستگاه خودروی متعلق به نیروهای سپاه قدس پاسداران را بتوسط تله انفجاری منهدم نمایند. 

 جان برکفان عدل در شاخه نظامی شیخ ضیایی ساعت 6 بامداد امروز یکشنبه 21 آدرماه 1395 برابر با 11 دسامبر 2016 موفق شدند یکدستگاه خودروی هایلوکس متعلق به نیروهای مهندسی سپاه قدس پاسداران را در سراوان بوسیله تله انفجاری منهدم که بر اثر آن تعدادی از نیروهای سپاه کشته و زخمی شدند. 

در این عملیات دو خودروی نیروهای سپاه ،یکدستگاه خودروی لندکروزر و یک دستگاه تویوتای هایلوکس در مسیر کمین در حرکت بودند که خودروی تویوتای هایلوکس مورد هدف قرار گرفت. بر اثر این انفجار دو تن از نیروهای سپاه کشته و دو تن دیگر بنامهای مهدی حسینی و رئوف حسینیان بشدت زخمی گشته اند.

کشته و زخمی های این عملیات بتوسط سه دستگاه آمبولانس به بیمارستان رازی سراوان منتقل و بعلت جراحات شدید دو تن از نیروهای زخمی با یک دستگاه هلی کوبتر به زاهدان منتقل شدند. 

گزارشات رسیده حاکی است که اجساد کشته شدگان بتوسط یک دستگاه آمبولانس به زاهدان منتقل گشته اند تا به شهرهای محل سکونت شان انتقال داده شوند. این عملیات مصادف بود با رزمایش ارتش در جنوب شرق کشور و در محدوده عملیاتی نیروهای سپاه قدس صورت گرفت. 

جان برکفان عدل پس از اجرای عملیات اقدام به نصب یک کمین دیگر در مسیر نیروهای کمکی رژیم نمودند،اما نیروهای وحشت زده که در باتلاق بلوچستان گرفتار شده اند از نزدیک شدن به محل عملیات خودداری نمودند. 

 یکشنه 21 آذرماه 1395 برابر با 11 دسامبر 2016

 سازمان جیش العدل

WordPress Image Lightbox