-

بازداشت5 تیم وابسته به وزارت اطلاعات ،و سپاه پاسداران رژیم

image
17 سپتامبر 2016

به نام عدل
سازمان جیش العدل به اطلاع عموم می رساند که نهاد اطلاعات سازمان در طی شش ماه گذشته موفق شد 5 تیم وابسته به وزارت اطلاعات رژیم و سپاه پاسداران و یک تیم از نهاد بسیچ مردومی را بازداشت نماید،پس از اخذ اعترافات ،و تخلیه اطلاعاتی بخشی از اعترافات این افراد را منتشر و بعلت مسائل امنیتی بخشی دیگر از اعترافات این تیمها در آینده منتشر خواهد شد.
این تیم طی شش ماه گذشته با تلاش نهاد اطلاعات سازمان و بر اثر مستندات کافی،تعقیب و گریزهای خستگی های ناپذیر نهایتا بدست توانمند نیروهای اطلاعات سازمان بازدشت شدند.
مدت بیش از شش ماه است که این افراد در بازداشت سازمان قرار داشته و عدم اطلاع رسانی بعلت مسائل امنیتی و کشف هسته ها و افراد دیگر مرتبط با این پرونده ها بوده است.

بازداشت 9 تن از عوامل فریب خورده سپاه تروریستی پاسداران و وزارت اطلاعات رژیم طی چند ماهه اخیر توسط شاخه اطلاعاتی سازمان،افرادی که در ترور و تعقیب نیروها و پایگاهای سازمان نقش داشته و دارای سابقه همکاری طولانی با رژیم هستند.
رژیم تهران با استفاده از اهرم ها و عوامل فشار گسترده ای دست به فریب بسیاری از مردم زده و بدین نحو آنان را مجبور به انجام اعمال تروریستی و اهداف پلید خود می نماید.
برای این مهم با دادن وعده بسته های مالی بزرگ،وعده آزادی زندانیان،و با بگروگان گرفتن افراد خانواده ها و از سویی با استخدام مردم در سپاه و بسیج بصورت قراردادی و تبلیغات گسترده بر علیه مبارزین آنان را در دام شیطانی خود گرفتار و برای انجام ماموریت اعزام می کند.
افرادی که در این کلیپ مشاهده می نمایید ،عوامل فریب خورده ای هستند که در ترور ، تعقیب و راهبندانی بر علیه نیروهای سازمان و افراد غیر سازمانی و بلوچ در منطقه دست به جنایت زده و اما با هوشیاری نیروهای اطلاعاتی سازمان بازداشت گشته اند.

دو تن از این افراد فریب خورده،از عوامل ترور فرمانده گردان شهید نعمت الله توحیدی ،علیرضا شه بخش با نام مستعار عبدالعزیز می باشند،که وابسته به یک تیم هشت نفره می باشند که سه تن از عوامل این جنایت بازداشت گشته اند.
و یک تن دیگر از افراد فریب خورده در این تیم،فرمانده دسته رزمی سپاه تروریستی پاسداران می باشد،با سابقه بیست سال خدمت به سپاه و از سوابق وی جذب بیش از 850 نیروی بومی در جهت استخدام در سپاه،فرمانده دو پایگاه بسیج،وترور و درگیری های بسیاری که بر علیه نیروهای سازمان و مردم بیگناه داشته است.
دو تن دیگر نیز از عوامل فریب خورده رژیم که در عضویت سپاه پاسداران قرار داشته و دست به راهبندانی و جنایت بر علیه مردم زده اند.
چهار تن دیگر از افراد بازداشت شده متهم به ترور و تعقیب نیروهای سازمان بوده اند،و در ترور فرمانده حرکت انصار محمد شفیع مسکوتانی و تعقیب نیروهای سازمان وارسال اطلاعات به رژیم تهران متهم می باشند.
متهمین اتهامات وارده را پذیرفته و اعتراف به جنایات خود نموده و در دادگاه نظامی سازمان محکوم گشته اند.افرادی که با توجه به اعترافات صورت گرفته، به بهانه اینکه افراد زندانی و گروگان آنها که در زندانهای رژیم هستند پس از انجام جنایت و ترور افراد سازمان آزاد می گردند و یا با وعده دریافت بسته های مالی بزرگ ،و همچنین تحت سیستم مغزشویی در ارگان سپاه و بسیج برای انجام ماموریت های تروریستی اعزام شده اند.
این افراد بیش از شش ماه می باشد که تحت بازداشت می باشند، و با توجه به اینکه تعدادی از این افراد از عومل بومی سپاه با سابقه خدمت طولانی و صادقانه برای رژیم بوده اند اما هیچ تحرکی از سوی رژیم برای آزادی این افراد صورت نگرفت،در این میان جلسات وتماسهای گسترده ای با سپاه تروریستی پاسداران صورت گرفت،اما پاسخی قاطع مبنی بر پذیرش خواسته های سازمان دریافت نشد،عدم پاسخ جهت تلاش برای ازادی نیروهای بومی سپاه به معنی استفاده ابزاری از بومیان برای پیش برد اهداف پلید در بلوچستان بر علیه مردم بلوچ و اهل سنت می باشد ،پاسخی که سازمان بصورت عملی بدنبال آن بود وبرای اذهان عمومی روشن شد که رژیم خیرخواه بلوچ و اهل سنت نیست و استفاده مقطعی و ابزاری از نیروهای بومی از اهم اهداف پلید رژیم می باشد.
سازمان جیش العدل
مورخ 17_9_2016 برابر با 27 شنبه 1395
برای مشاهده مختصری از اعترافات جواسیس و نیروهای فریب خورده بسیج بر روی لینک زیر کلیک کنید:

مستند بازداشت جواسیس

WordPress Image Lightbox